Mūsų istorija

Inovatyvi ekologiška gamyba

Ekologija, socialinė atsakomybė ir produkcijos patvarumas yra pamatinės „Utenos trikotažo“ vertybės. „Utenos trikotažas“ yra vienintelė įmonė Lietuvoje, gaminanti ekologišką produkciją, pažymėtą ES eko ženklu „Europos gėlė“. Nuo 2017 m. „Utenos trikotažas“ prisijungė prie „Greanpeace“ inicijuojamo „Detox“ projekto už švarią madą.


Naujausios technologijos, taikomos gamybos proceso metu, leidžia kurti antibakterinių, antialerginių savybių turinčias medžiagas, kurios gaminiams suteikia ypatingo švelnumo, lengvai sugeria drėgmę.

Išskirtinis dėmesys kokybei

Kokybės kontrolė bendrovės veikloje yra vykdoma itin kruopščiai – vertikaliai integruotos gamybos procese esame atsakingi už kiekvieną gamybos etapą, pradedant naudojamų siūlų atranka, baigiant medžiagų gamyba ir galutinio produkto pasiuvimu. Produkcijos kokybę, socialinę atsakomybę ir inovatyvią gamybą patvirtina turimi bendrovės veiklos standartai.


Apie gamintoją

AB „Utenos trikotažas“ yra didžiausia ir viena moderniausių trikotažo produkcijos gamybos įmonių Centrinėje ir Rytų Europoje, veikianti nuo 1967 metų.

Bendrovės eksportas sudaro apie 80 proc. pardavimų, eksportuojama į 50 šalių. Be gamybos eksportui, bendrovė valdo „Utenos“ ir „About“ mažmeninės prekybos prekių ženklus.

„Utenos trikotažas“ yra SBA koncernui priklausančios įmonių grupės dalis. Daugiau informacijos apie įmonių grupę rasite adresu www.ut.lt.